ZDRAVÍ V PUDRU

Směs vybraných surovin zpracovaných do prášku pro lepší stravitelnost a manipulaci, stačí přisypat k masíčku nebo rozpustit ve vodě a vitamínová bomba je na světě. První ovocná verze kombinuje šest druhů šetrně zpracovaného lyofilizovaného ovoce a druhá je napěchována superpotravinami jako je spirulina, kelpa, mladý ječmen, pivovarské kvasnice a další.

Balení obsahuje celkem 300 g (z toho: 250 g klasického a 50 g ovocného pudru). Při dávkování 1 lžička / den vydrží zhruba 2 měsíce.

299,00 Kč
ZDRAVÍ V PUDRU je smícháno ve dvou variantách.

1. Klasická kombinace je vhodná pro každodenní krmení.

Pivovarské kvasnice společně s Kelpou poskytují kompletní zdroj mikroprvků a vitamínů pro pokrytí denní potřeby psa krmeného BARF dietou. 

  2. Ovocná kombinace je vhodná jako pestrý výživový doplněk a doporučujeme přidávat 1 - 2x týdně.

DÁVKUJTE DLE POTŘEBY, orientačně jedna čajová lžička pro psy s hmotností 10 kg a více. Menším pejskům postačí 1/2 čajové lžičky.

Prášek ZDRAVÍ V PUDRU nijak tepelně nezpracovávejte! Zničili byste cenné látky.

Vmíchejte pudr do jogurtu nebo tvarohu a podávejte.

Můžete vmíchat do hotového kompletního pokrmu s masem těsně před samotným podáváním.

Prášek lze také rozpustit ve vodě a nechat psovi vypít.


Spirulina podporuje imunitní systém, normální hladinu cukru v krvi a celkovou vitalitu.

Mladý ječmen srovnává hladinu cukru v krvi a zabraňuje nežádoucímu ukládání cholesterolu, má protizánětlivé účinky. Doporučuje se při onemocnění střev a trávicího traktu. Zpomaluje projevy předčasného stárnutí. Vyživuje pleť a eliminuje její nedostatky. Usnadňuje hubnutí, podporuje metabolismus a správné zažívání.

Skořice kůra v prášku - podporuje trávení, krevní oběh a zdraví srdce a má vliv na celkovou svěžest.

KELPA  má silný antioxidační, antibakteriální a antivirový účinek. Zvyšuje regenerační schopnost organismu a výrazně podporuje imunitní systém. Výborný doplněk k urychlení rekonvalescence po operacích. Největší přínos má ve vysokém obsahu jódu (napomáhá vytvářet hormony štítné žlázy). Má vysoký obsah (vápníku, hořčíku, draslíku, železa ) v dokonale stravitelné formě. Velmi výrazně napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a kámen (mění enzymatické složení slin). Výrazně zlepšuje pigmentaci a zlepšuje stav srsti. Odstraňuje zápach z tlamy.

Pivovarské kvasnice pro zdravý růst, vývoj a metabolismus psa.

Pivovarské kvasnice pro psy poslouží jako přirozený, vysoce stravitelný zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů. Psům dodávají vysoce stravitelné dusíkaté látky, jako jsou bílkoviny. Jejich biologická hodnota je vyjádřená především obsahem životně důležitých aminokyselin, které zvířecí organismus neumí sám slučovat. Kvasnice mají velmi příznivý obsah vitamínů skupiny B. Můžete je použít jako přídavek do základního krmiva pro všechny pejsky - odstavená štěňata, nemocné, staré psy, nebo při zvýšené zátěži.

Vysoký obsah vitamínů skupiny B a esenciálních aminokyselin napomáhá správnému fungování nervového systému a syntéze bílkovin a podporuje celkovou vitalitu organismu.

Vitamíny skupiny B jsou dále nezbytné pro správnou funkci zažívacího aparátu a trávení a vstřebávání živin.

Pivovarské kvasnice jsou dále bohatým zdrojem probiotik, které mají pozitivní vliv na obnovu a funkci střevní mikroflóry, zejména v období nemoci a v průběhu rekonvalescence.

Pivovarské kvasnice společně s Kelpou poskytují kompletní zdroj mikroprvků a vitamínů pro pokrytí denní potřeby psa krmeného BARF dietou.

ROBORAN PRO PSY S BIOTINEM je doplněk biologicky účinných látek, určený pro psy krmené tradičním způsobem. Obsahuje vitamíny, minerální látky a látky specificky účinné, které mají příznivý vliv na růst a zdravotní stav psů. Jeho součástí je chuťový doplněk pro který jej psi rádi přijímají.

Používá se preventivně ke zlepšení celkové kondice štěňat i dospělých psů. 


Lyofilizované ostružiny v prášku urychluje metabolismus, podporuje správnou funkci svalů, blahodárně působí proti stresu.

Lyofilizovaný červený rybíz v prášku má příznivý vliv na imunitní systém, normální psychické činnosti a normální tvorbu červených krvinek a přenos kyslíku v těle.

Lyofilizované maliny v prášku snižují riziko obezity, chrání tělo před rakovinou, snižují horečku, posilují imunitní systém.

Lyofilizované jahody v prášku jsou výborným zdrojem vitamínu C, regulují krevní cukr, působí jako antioxidant.

Lyofilizované mango v prášku v mangových plodech najdeme vitamíny A, E, C a B - B1, B2, a B6. Má bohatou sbírku minerálních látek - draslík, mangan, zinek, hořčík, měď a železo. Působí na šeroslepost, chrání kůži před UV zářením.

Lyofilizovaný banán v prášku zmírňuje svalovou křeč.